Kurumsal

2015 yılında Mehmet Behlül Çoban tarafından kurulan Elba Ahşap,  Mehmet Behlül Çoban ticari ismiyle kayıtlı bir şirkettir. Elba Ahşap firması, ahşap masa ve sehpa üzerine epoksi kaplama, epoksi malzemeleri,  kolye, takı vb. epoksi hediyelik eşya perakende satışını gerçekleştirmekte olup, 2015 yılından günümüze Tüm Türkiyeye ürün satışını gerçekleştirmektedir.  Epoksi hobi malzemeleri ve pigment endüstrisine ağırlık veren firmamız geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine sadece ürün değil çözüm ortağı olarak ta hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Değerlerimiz, bilgimiz ve çalisanlarimizla, müsterilerimizin ve tedarikçilerimizin memnuniyetini saglamak ve gelişime pararel olarak kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Sürekli gelişim prensibi ile, bilgi ve tecrübemizden yararlanarak, ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentilerine uygun hale getirmek. Müsterilerimiz ve tedarikçilerimizle köklü ve uzun süreli ilişkiler kurmak. Tüm çalişanlarımızı tesvik etmek ve başarılarını desteklemek. Olası tüm fırsatları değerlendirerek ortaklarımıza ve yatırımcılarımıza ekonomik değer katmak.

×

Hoşgeldiniz

Her türlü sorularınız için bizimle bilgi@epoksisepeti.com üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?